Big Boyz Garage to autoryzowany punkt instalacji powłok ochronnych FEYNLAB®


 
Firma FEYNLAB® po raz pierwszy wprowadziła swoje rewolucyjne produkty do zabezpieczania powłok jako prywatną markę przeznaczoną dla znanych marek zabezpieczających pojazdy, szybko zdobywając wyjątkową reputację za trwałość, wygląd i ochronę. Największą siłą FEYNLAB jest wiodąca w branży innowacja. W firmie FEYNLAB podstawą są efektywnośc badań, rozwój oraz światowe testy. Dzięki czemu  produkty mogą szybko przejść od etapu rozwoju do dostępności dla klienta.

Orientacyjny koszt aplikacji powłoki ceramicznej uzależniony jest od jej rodzaju oraz gabarytów pojazdu:

-Ceramic Lite (roczna) od 1000zł

-Ceramic v.2 (3 lata) od 1500zł

-Ceramic Plus (5 lat) powłoka hybrydowa z właściwościami samoregenerującymi ok. 30-40%, od 2500zł

Ceramiczna część tego produktu została zmodyfikowana w celu utrzymania wysokiego poziomu elastyczności dzięki zastosowaniu krótko łańcuchowych ko-polimerów ceramicznych, co pozwala na działanie części samo-uleczającej się, chociaż w mniejszym stopniu niż w przypadku SAMEJ HEAL PLUS . Zawiera również inteligentne nanocząsteczki, które zwiększają zauważalną twardość. Nanocząstki działają jak sucha ciecz, odchylając i zmniejszając intensywność zadrapań/ rys. Jeśli dojdzie do mikropęknięcia, powłoka odzyska nawet do 40% trwałości, dzięki czemu rysy będą mniej znaczące i prawie niewidoczne na jaśniejszych kolorach lakieru.

-Self-heal lite (3 lata) powłoka o właściwościach samoregenerujących ok. 60%. Od 3800zł

FEYNLAB ™ HEAL LITE to jednoskładnikowa, jednostopniowa powłoka o około 60% zdolności uzdrawiania w porównaniu do preparatu FEYNLAB ™ HEAL PLUS . 

HEAL LITE jest niezwykle trwały, ekstremalnie hydrofobowy i ma doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV.

Produkt ten został opracowany z myślą o pojazdach o ciemniejszej kolorystyce, w których widoczne są ślady zarysowań i zadrapań tworzących „pajęczynkę”. Mikro-wiry są nieuniknione w samochodach o ciemniejszej barwie, bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny. HEAL LITE jest naszą odpowiedzią na te problemy, ciepło słońca pomaga ponowne zasklepić się polimerom.


-Self Heal Plus (5 lat) powłoka o grubości 15 mikronów, właściwości samoregenerujące. Od 5500zł

Technologia samo uleczania FEYNLAB ™ została opracowana w celu wyeliminowania mikrouszkodzeń i drobnych zadrapań, które są nieuniknione podczas eksploatacji pojazdu. Nieuchronność tych drobnych zadrapań, nawet gdy podjęto najwyższą ostrożność, jest właśnie powodem, dla którego ten produkt został opracowany. Powłoka natychmiast się goi, jeśli zostanie podgrzana do temperatury powyżej 60 stopni Celsjusza, usuwając wszelkie drobne zadrapania i mikro ryski. W temperaturze pokojowej zadrapania będą się goić przez kilka dni.

FEYNLAB ™ HEAL PLUS jest preparatem nadającym prawdziwy połysk i znacznie poprawia „głębokość barwy lakieru”. Jest to zdecydowanie najgrubsza powłoka (po utwardzeniu) obecnie oferowana na rynku, mierząca do 15 mikronów. Technika tworząca efekt gojenia polega na użyciu magnesów w skali nano na końcach ceramicznych łańcuchów, które po nagrzaniu wibrują z bardzo wysoką częstotliwością, powodując efekt samo-poziomowania. Sealf Heal nie zmienia się w płyn, gdy leczy drobne uszkodzenia, ale powstaje postać nadciekła produktu (ciało stałe o właściwościach płynnych), która ma zdolności zabliźniania się.