Big Boyz Garage Car Detailing Studio

Od wielu lat samochody to moja pasja, kupując pierwszy, kilkanaście lat temu, świadomie wybrałem czarny kolor lakieru pomimo, iż wszyscy odradzali z uwagi na trudność w utrzymaniu, chciałem aby moje auto było czymś więcej niż środkiem transportu, już wtedy nieustannie sprawdzałem stan powłoki lakierniczej, starałem się utrzymywać ją w nienagannej czystości, regularnie stosowałem wosk. Wszystkie te zabiegi wzbudzały wtedy raczej śmiech i niedowierzanie, bo przecież tak absurdalne wydaje się mycie i woskowane auta przez kilka godzin, ale już wtedy dla mnie ważny był każdy detal, a czarny lakier nie mógł mieć najmniejszych zacieków czy śladów po twardej wodzie. Potem były kolejne samochody, każdemu nadawałem indywidualny charakter poprzez nieustanne poprawki kosmetyczne wewnątrz jak i na zewnątrz, zamiłowanie do czarnego lakieru trwało nieprzerwanie. Stąd narodził się pomysł, by porzucić nudną rutynę biurkowej pracy i zająć się pasją, podzielić się własnym zaangażowaniem oraz zamiłowaniem do idealnie czystego samochodu.
Otwierając studio wszystkie środki były testowane wcześniej na moich samochodach, których stan w dalszym ciągu uważam za najlepszą wizytówkę dla mojej pasji oraz umiejętności, poszerzając swoją wiedzę w zakresie autodetailingu przeszedłem szkolenia u najlepszych specjalistów w zakresie aplikacji powłok ceramicznych, korekt lakieru, a także wielu innych czynności związanych z detailingiem.
Dlatego zapraszam Ciebie i Twój samochód do mojego garażu, studia, gdzie na pewno odzyska dawny blask i ponownie zachwyci.
Studio mieści się przy ulicy Ogrodowej 28b w Łodzi, tuż na przeciwko Manufaktury, oferujemy usługi na miejscu, a także z dojazdem do klienta.