Big Boyz Garage Car Detailing Studio

Od wielu lat samochody to moja pasja, kupując pierwszy, kilkanaście lat temu, świadomie wybrałem czarny kolor lakieru pomimo, iż wszyscy odradzali z uwagi na trudność w utrzymaniu, chciałem aby moje auto było czymś więcej niż środkiem transportu, już wtedy nieustannie sprawdzałem stan powłoki lakierniczej, starałem się utrzymywać ją w nienagannej czystości, regularnie stosowałem wosk. Wszystkie te zabiegi wzbudzały wtedy raczej śmiech i niedowierzanie, bo przecież tak absurdalne wydaje się mycie i woskowane auta przez kilka godzin, ale już wtedy dla mnie ważny był każdy detal, a czarny lakier nie mógł mieć najmniejszych zacieków czy śladów po twardej wodzie. Potem były kolejne samochody, każdemu nadawałem indywidualny charakter poprzez nieustanne poprawki kosmetyczne wewnątrz jak i na zewnątrz, zamiłowanie do czarnego lakieru trwało nieprzerwanie. Stąd narodził się pomysł, by porzucić nudną rutynę biurkowej pracy i zająć się pasją, podzielić się własnym zaangażowaniem oraz zamiłowaniem do idealnie czystego samochodu.
Otwierając studio wszystkie środki były testowane wcześniej na moich samochodach, których stan w dalszym ciągu uważam za najlepszą wizytówkę dla mojej pasji oraz umiejętności, poszerzając swoją wiedzę w zakresie autodetailingu przeszedłem szkolenia u najlepszych specjalistów w zakresie aplikacji powłok ceramicznych, korekt lakieru, a także wielu innych czynności związanych z detailingiem.
Dlatego zapraszam Ciebie i Twój samochód do mojego garażu, studia, gdzie na pewno odzyska dawny blask i ponownie zachwyci.
Studio mieści się przy ulicy Ogrodowej 28b w Łodzi, tuż na przeciwko Manufaktury, oferujemy usługi na miejscu, a także z dojazdem do klienta.

Zakres prac:
-kosmetyka samochodowa, podstawowe sprzątanie, mycie,
-przygotowanie pojazdu do sprzedaży
-przygotowanie pojazdu do targów/eventów/ślubów
-pomoc przy odbiorze nowego samochodu pod kątem oceny stanu powłoki lakierniczej
-zabezpieczenie powłokami ochronnymi nowych pojazdów
-jedno i wieloetapowe korekty powłoki lakierniczej, usuwanie rys
-usuwanie zarysowań z szyb
-polerowanie i regeneracja reflektorów oraz lamp tylnych
-pranie ekstrakcyjne tapicerek materiałowych
-czyszczenie skór
-czyszczenie plastików, vinyli wewnątrz
-regeneracja plastików na zewnątrz pojazdu
-polerowanie metalu i chromu
-usuwanie osadów z kamienia, metalu, smoły i żywicy
-aplikacja powłok ceramicznych
-woski
-aplikacja powłok ochronnych na tekstylia, skóry, plastiki